تبلیغات
winxستـآره هـآی - درباره وینکس سیزن 6:)
winx for every one

درباره وینکس سیزن 6:)

چهارشنبه 6 آذر 1392 06:02 ب.ظ

نویسنده : €ℓℓ∂ $₮Yℓ€₮$
ارسال شده در: news♥ ، winxs♥ ،
سلام وینکسرز

امروز یه آپ عالی کردم


برید ادامه امیدوارم

راضی باشید خوشگلا


نظرات 800 تا به بالا بایتوجه:اگه اشکال نوشتاری داشت ببخشید دیگه

توجه:کپی کنی=هک=یا برخورد میشه باز هم میگم ممکنه

برای اینکه شما کپی می کنید من روی عکسا ادرس بزارم

داستان از فصل 6 (ترجمه شده توسط GermanSirenix ) :
جادوگر جدید به نام Selina می آید در برج ابرها. این کتاب شیطانی به نام Legendarium هستش . بنابراین، توانایی افسانه ها آمده است درست شده است . TRIX بیش برج ابرها را و او را پرواز کند. آنها سفارش Selina موجودات افسانه ای از Legendarium به احضار و اخراج آنها را به مدرسه سحر و جادو به hetzen.Bloom منجر وینکس در برابر جادوگران در . اما وینکس به طور تصادفی قدرت خودت را از دست میدهد یا بلوم می  تواند وینکس را مدیریت کند؟ Feenkraft خود را دوباره و صرفه جویی در مدارس از بعد سحر و جادو، تهدید توسط موجودات افسانه ای ؟ کمدی ، اکشن، دوستی و عشق در یک ماجراجویی جدید و هیجان انگیز برای تمام پری ها طرفداران Winx باشگاه ... و هر یک از دیگر !


در این فصل است ، دوباره وجود دارد2D و تحول 3D Verwandlung.Die 2D " Bloomix " گرم است و آن را رسما بود bestätigt.Laut شایعه پس از آن، به دیگر تحول 3D " Nymphix " heißen.Ob که درست است ، در واقع به زودی به نوبه خود از . به هر حال، در این فصل دوباره 2D و 3D gemischt.Immer اگر اطلاعات جدید ، عکس و یا فیلم ها وجود دارد، من در اینجا و در این وبلاگ شما در پست !


اگر چه Fanmades وجود دارد، اما در اینجا ما در فصل جدید را مشاهده کنید 6 لباس آنها به عنوان "احتمالا" نگاه حق در عواقب ، آن است که یک تصویر رسمی نیست اما در اینجا طعم کمی است :) متاسفانه، آنها لیلا درجه را فراموش : اما برای که می بیند پوشیده از یخ : D و لباس فوق العاده است !
اینــم از این میدونم بد بود اخه با ترجمه گوگل ترجمه کردم تو ترجمه وینکس رو نرم و فایری رو جن می نویسه اما خب زبانش المانی بود منم بلد نبودم دیگه درک کنید لطفا بای
دیدگاه ها : وینکســرآ♥
آخرین ویرایش: شنبه 9 آذر 1392 10:47 ب.ظ
نمایش نظرات 1 تا 30